Mapa świata na ścianie

mapa polityczna

Industrialne wnętrza cieszą się ogromną popularnością, ale równie często właściciele domów lub mieszkań lubią mieszać ze sobą różne style i nic nie stoi temu na przeszkodzie. Czasami elementy różnych stylów tak dobrze ze sobą współgrają, że nie sposób nie ulec pokusie ustawienia ich niemalże obok siebie.

Metalowa lampa i cegła a plakat z polityczną mapą świata
Posiadając pomieszczenie z jedną dużą ścianą wyłożoną czerwoną cegłą oraz żyrandolami i kinkietami typowo industrialnymi trudno wyobrazić sobie w jakimś widocznym miejscu plakat z mapą świata, do tego polityczną. Czy jednak aby na pewno?

Ściana ustawiona prostopadle do tej wyłożonej cegłą mogłoby być idealnym miejscem do powieszenia dużych rozmiarów stylizowanego plakatu. Obok niego mógłby stanąć drewniany, ciężki stolik i ustawiony na stalowej, czarnej nodze sporych rozmiarów globus. Taka aranżacja mogłaby zyskać wielu zwolenników.

Cała ściana jako mapa


Mapa świata polityczna plakat to nie jedyne rozwiązanie, jakie można zastosować na ścianie chcąc posiadać na niej własnie odwzorowanie mapy politycznej świata. Na ścianie oprócz plakatu można zastosować specjalnie na zamówienie stworzoną tapetę lub poprosić specjalistę o narysowanie lub odbicie takiej mapy świata w monochromatycznych odcieniach, dzięki czemu stylem idealnie wpasuje się w surowe, industrialne lub loftowe wnętrza współczesnych mieszkań i domów.

Plakaty oferowane przez firmy specjalizujące się w druku wielkoformatowym są wysokiej jakości, a ich wygląd nie pozostawia żadnego pola do krytyki.