Zadźwoń +48 501 162 385
Wysyłka Gratis!
Dziadoszańska 10, 60-258 Poznań

O nas

Expresyo Misja

 

Co dokładnie robimy?

Dostarczamy personalizowane produkty do dekoracji wnętrz. Jednak, przede wszystkim - myślimy o Tobie. Przewidujemy czego będziesz potrzebować przy aranżacji swojego wymarzonego wnętrza. Nasza praca rozpoczyna się już na etapie Twoich projektów. Inspirujemy, pomagamy w wyborze. Realizujemy Twoje pomysły na wnętrza dając Ci nieograniczony wybór, prostą konfigurację, zestaw montażowy i najlepszą cenę w klasie. Dbamy o Twoją satysfakcję na długo po zakupie zapewniając Ci możliwość zwrotu towaru oraz najdłuższe gwarancje. Myślimy o Twoim zdrowiu, dlatego tworzymy produkty hipoalergiczne z wykorzystaniem ekologicznych tuszy.

 

Expresyo Jakość

 

 

Kontrola jakości

Nad kontrolą jakości Twoich produktów czuwa ponad stu specjalistów, na czele których stoi Robert Błaszczyk. CEO Expresyo Group oraz parku maszynowego o powierzchni ponad 3 000 mkw. Robert posiada ponad 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu wydrukiem materiałów najwyższej jakości. W pracy ceni sumienność, innowacyjność i bezpieczeństwo. Dlatego masz pewność, że Twoja dekoracja zostanie przygotowana z należytą starannością, na najnowszych materiałach z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych.

 

Licencja:

Niniejszy produkt korzysta z interfejsu programistycznego aplikacji firmy Fotolia, ale nie jest certyfikowany, popierany lub sponsorowany przez Fotolia.Strona expresyo.pl nie jest afiliantem ani nie jest powiązany z firmą Fotolia.